Bilinmesi Gerekenler

EMAIL MARKETING HABERLER

Hakkımızda

AcerPro, bugünkü müşteri ve pazar gereksinimlerini de göz önünde bulundurarak, teknoloji ve daha önceki kurumsal deneyimlerin ışığında düşük maliyetli ve uygulanabilir çözümler üretmek amacıyla kurulmuş bir organizasyondur. Vizyonumuz efektif müşteri iletişiminde en yeni teknolojileri bir arada sunabilen tek firma olmaktır.

Odak noktamız, son kullanıcıların memnuniyetlerinin ve kurumlarla olan ilişkilerinin maksimizasyonudur. 

AcerPro dijital pazarlama yöntemlerindeki son teknolojik gelişmelerin firmaların satış verimliliğini artırmada nasıl kullanılabileceğine dair danışmanlık hizmeti vermek, yeni fikir ve projeler üretmek ve bunları CRM destekli uygulamalara dönüştürmek amacıyla çalışmalar yürütmektedir. 

Toplu E-mail gönderimi konusunda  uzmanlaşmış olan  AcerPro, müşteri ve ürün odaklı pazarlama stratejileri kurgulayarak, dijital pazarlama faaliyetlerini etkin bir şekilde ve 360 derece kullanmakta ve bu konuda danışmanlık vermektedir. 

 

Acermail

AcerMail, AcerPro tarafından geliştirilmiş, şirketinizin yüzbinlerce kişiye, kişiye özel e-mail ile en hızlı ve en etkin bir şekilde ulaşmasını sağlayan, web tabanlı bir uygulamadır.

AcerMail ve AcerSurvey gerçek anlamda kullanıcı dostu olan uygulamalardır. Çok kısa bir eğitim sonrasında emaillerinizi , anketlerinizi kolayca tasarlayabilir, kişiye özel toplu gönderimler yapabilirsiniz. AcerMail ve AcerSurvey uygulamaları ile yaptığınız tüm çalışmalarınız uygulamaların belleğinde saklanır, bu raporlara internet üzerinden her an ulaşırsınız. Teknik altyapı olarak sadece internet bağlantısına ve web tarayıcısına (explorer, chrome, firefox, vb) sahip olmanız yeterlidir. 

AcerMail ile göndereceğiniz email adreslerini kolaylıkla sisteme yükleyebilirsiniz. AcerMail göndereceğiniz email içeriklerini içerik editörü aracılığı ile html olarak hazırlama imkanı sunar. Böylece görsel açıdan güçlü email içerikleri hazırlanabilir.  Web tabanlı paneliniz üzerinden yapacağınız email gönderimleri  sonrasında, başarılı ve başarısız emailleri, başarısız emaillerin hangi nedenlerden gitmediklerini, okunan emailleri, mailing içindeki hangi linklere kimler tarafından kaç kez tıklandığını, günlük okunma sayılarını, saatlere göre okunma sayılarını, domain bazlı, kişi bazlı bir çok rapor formatında sorgulayabilir, istatistiksel olarak değerlendirebilirsiniz.